Wielkanoc 2024

SZANOWNI GOŚCIE!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji związanych z Wielkanocą. Dzień i Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – Pascha to główne i najstarsze święto chrześcijańskie, kiedy to w szczególny sposób upamiętniamy zmartwychwstanie Chrystusa. Okres wielkanocny to spotkania z bliskim, które wiążą się z domowymi śniadaniami na których składamy sobie wielkanocne życzenia i dzielimy się jajkiem – symbolem nowo narodzonego życia. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego spędzenia tych świat Wielkiej Nocy w naszym ośrodku w cudownej scenerii Beskidu. 

(więcej…)

Boże narodzenie 2023

Szanowni Goście!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Okres bożonarodzeniowy to spotkania z bliskim, okres serdeczności i miłości. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego spędzenia tych świat Bożego Narodzenia w naszym ośrodku w cudownej scenerii Beskidu. Rozpoczynamy 23 grudnia 2023 r. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą!

 

(więcej…)

Wielkanoc 2023

Pobyt w Wielkanoc poza ofertą

Nocleg w pokoju jednoosobowym 120,00 zł od osoby za dobę

Nocleg w pokoju dwuosobowym od osoby 90,00 zł za dobę

Pokój 3 i więcej osobowy od 255,00 zł za pokój za dobę

Obiad 45,00zł

Obiadokolacja 45,00 zł

Pobyt  5 dni 1190 zł od osoby ,
pobyt 4 dni 999,00 zł od osoby
Piątek 07.04.2023
kto przyjeżdża w piątek zaczyna kolacją.
  • Przyjazd i zakwaterowanie
  • kolacja
  • po kolacji malowanie jajek wielkanocnych

(więcej…)

SYLWESTER 2022/2023

28.12.22

Przyjazd i zakwaterowanie,

rozpoczęcie obiadokolacją o 18:00

29.12.2021

śniadanie

obiadokolacja

spotkane z Jacentym Ignatowiczem, uczestnikiem programu MAM TALENT

(więcej…)

Boże narodzenie 2022

Szanowni Goście!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Okres bożonarodzeniowy to spotkania z bliskim, okres serdeczności i miłości. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego spędzenia tych świat Bożego Narodzenia w naszym ośrodku w cudownej scenerii Beskidu. Rozpoczynamy 23 grudnia 2022 r. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą!

(więcej…)

SYLWESTER 2021/2022

cena od osoby w pokoju min. dwuosobowym:

  • 990,00 zł od osoby – 5 dni 28.12.21-02.01.22
  • 890,00 zł od osoby – 4 dni 29.12.21-02.01.22

(więcej…)

Boże Narodzenie 2021

Szanowni Goście!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Okres bożonarodzeniowy to spotkania z bliskim, okres serdeczności i miłości. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego spędzenia tych świat Bożego Narodzenia w naszym ośrodku w cudownej scenerii Beskidu. Rozpoczynamy 23 grudnia 2021 r. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą!

(więcej…)

WIELKANOC 2021

Szanowni Goście!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji związanych z Wielkanocą. Dzień i Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – Pascha to główne i najstarsze święto chrześcijańskie, kiedy to w szczególny sposób upamiętniamy zmartwychwstanie Chrystusa. Okres wielkanocny to spotkania z bliskim, które wiążą się z domowymi śniadaniami na których składamy sobie wielkanocne życzenia i dzielimy się jajkiem – symbolem nowo narodzonego życia. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego spędzenia tych świat Wielkiej Nocy w naszym ośrodku w cudownej scenerii Beskidu. Rozpoczynamy już w piątek 2 kwietnia 2021 r. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą!

(więcej…)

Catering Świateczny

Potrzebujesz SPOKOJU na Święta?
Szukasz najlepszych LOKALNYCH specjałów?
Chcesz spędzić czas z RODZINĄ a nie w kuchni?

Dajemy Ci IDEALNE rozwiązanie: Catering świąteczny!!!
(więcej…)

Zasady obowiązujące w trakcie pandemi

Bezpieczny Hotel - Dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości

Szanowni Goście OWR SILESIA,

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego w Polsce dołożyliśmy wszelkich starań w zakresie higieny i bezpieczeństwa, by zapewnić Państwu spokojny i bezpieczny wypoczynek w naszym ośrodku. Dbałość o Państwa bezpieczeństwo i wygodę zawsze była dla nas najważniejsza, teraz w sposób priorytetowy jest najwyższą wartością.

 Czytaj dalej

Holler Box