SYLWESTER 2021/2022

cena od osoby w pokoju min. dwuosobowym:

  • 990,00 zł od osoby – 5 dni 28.12.21-02.01.22
  • 890,00 zł od osoby – 4 dni 29.12.21-02.01.22

(więcej…)

Bożenarodzenie 2021

Szanowni Goście!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Okres bożonarodzeniowy to spotkania z bliskim, okres serdeczności i miłości. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego spędzenia tych świat Bożego Narodzenia w naszym ośrodku w cudownej scenerii Beskidu. Rozpoczynamy 23 grudnia 2021 r. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą!

(więcej…)

WIELKANOC 2021

Szanowni Goście!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji związanych z Wielkanocą. Dzień i Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – Pascha to główne i najstarsze święto chrześcijańskie, kiedy to w szczególny sposób upamiętniamy zmartwychwstanie Chrystusa. Okres wielkanocny to spotkania z bliskim, które wiążą się z domowymi śniadaniami na których składamy sobie wielkanocne życzenia i dzielimy się jajkiem – symbolem nowo narodzonego życia. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego spędzenia tych świat Wielkiej Nocy w naszym ośrodku w cudownej scenerii Beskidu. Rozpoczynamy już w piątek 2 kwietnia 2021 r. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą!

(więcej…)

Catering Świateczny

Potrzebujesz SPOKOJU na Święta?
Szukasz najlepszych LOKALNYCH specjałów?
Chcesz spędzić czas z RODZINĄ a nie w kuchni?

Dajemy Ci IDEALNE rozwiązanie: Catering świąteczny!!!
(więcej…)

SYLWESTER 2020/2021

Pakiet sylwestrowy zawiera:

* spotkanie z kapelą góralską, Jacentym Ignatowiczem gawędziarzem góralskim, multiinstrumentalistą oraz tradycyjnie koncert muzyki gitarowej. Atrakcje będą dostępne między 28.12.20 a 01.01.21

W czasie pobytu serwujemy śniadanie w formie stołu szwedzkiego oraz obiadokolacje! ZAPRASZAMY!
(więcej…)

Boże Narodzenie w Międzybrodziu Bialskim

Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka na Święta!

Drodzy Państwo! Nadchodzą najpiękniejsze, rodzinne Święta. Pragniemy abyście poczuli Państwo ducha Świąt razem z nami w OWR SILESIA. Z myślą o Was przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek. Niech ten wspaniały, świąteczny czas będzie szczególnym wydarzeniem! Załoga OWR Silesia sprawi, że poczujecie się u nas jak w swoim domu. Będą ciekawe spotkania, wspólne kolędowanie przy świątecznym stole. A wspaniałe górskie widoki będa Wam towarzyszyć w czasie spacerów. Pozdrawiamy serdecznie – prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą! ZAPRASZAMY!
(więcej…)

Jesień 2020 w Beskidach

Jesień tuż-tuż:) Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka w Międzybrodziu Bialskim.

Cudowna Jesień w BESKIDACH!

Serdecznie zapraszamy w Beskidy. Jesień sprawia, że nasza okolica zamienia się w przecudowny festiwal kolorów i zapachów. Każdy miłośnik górskiego krajobrazu będzie u nas wniebowzięty. Jest to również znakomity czas na fotografowanie przyrody!

(więcej…)

OWR Silesia – realizujemy bon turystyczny

Zapraszamy serdecznie do OWR Silesia! U nas zrealizujesz bon turystyczny, który wspiera polskie rodziny. Jest to również produkt wspierający polsą branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. Bon jest dokumentem elektronicznym uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możecie Państwo wykorzystać aż do końca marca 2022 roku.

Szczegóły na stronie Bon Turystyczny Polska Travel. Tu link do szczegółów:\

www.bonturystyczny.polska.travel

 

Długi weekend czerwcowy

  • nocleg ze śniadaniem 60,00zł/os. + 25,00zł śniadanie ( w pokoju dwuosobowym
  • nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją 95,00zł/os ( w pokoju dwuosobowym)

Realizujemy bony wakacyjne 1000 plus.
W ramach bonu proponujemy 10 dniowy pobyt w Naszym Ośrodku.

Zasady obowiązujące w trakcie pandemi

Bezpieczny Hotel - Dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości

Szanowni Goście OWR SILESIA,

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego w Polsce dołożyliśmy wszelkich starań w zakresie higieny i bezpieczeństwa, by zapewnić Państwu spokojny i bezpieczny wypoczynek w naszym ośrodku. Dbałość o Państwa bezpieczeństwo i wygodę zawsze była dla nas najważniejsza, teraz w sposób priorytetowy jest najwyższą wartością.

 Czytaj dalej

Holler Box